Rany, cierpienie, aforyzmy, sentencje, cytat (452648)

Memy o tematyce: rany, cierpienie, aforyzmy, sentencje, cytat, decyzje, mem, besty, cytaty, memy, cytaty o życiu, życie, obrazki, przyjaciółki, lovsy, miłość, związki, rozstania, te mysli, cytaty o przyjaźni, przyjaciółka, te myśli, przyjaźń, przyjaciel, przyjaciele, humor, śmieszne obrazki, alkohol, weekend, śmieszne, piwo, śmieszne teksty, wytrwałość, siłą, determinacja, cel, dorosłość, dziecko, wspomnienia, starość,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Zawsze tłumaczymy się tym, że nie mamy już na nic

Zawsze tłumaczymy się tym, że nie mamy już na nic siły, ale ta siła jest gdzieś tam w nas, tylko trzeba ją dostrzec i czegoś naprawdę chcieć. Zawsze tłumaczymy się tym, że nie mamy już na nic siły, ale ta siła jest gdzieś tam w nas, tylko trzeba ją dostrzec i czegoś naprawdę chcieć.

958 wyświetleń

Panie doktorze, spuchło mi jądro

Przychodzi facet do urologa i mówi: - Panie doktorze, spuchło mi jądro. - Proszę pokazać. - Ale niech pan doktor mi obieca, że nie będzie się śmiał. - Ależ etyka lekarska mi nie pozwala, oczywiście że nie będę. Pacjent wyjmuje jedno jądro, wielkości dużego jabłka, a doktor ryczy ze śmiechu. - A widzi pan, za to nie pokażę panu tego spuchniętego.

1 135 wyświetleń

Moim zdaniem związek polega na tym, że ma być Ci

Moim zdaniem związek polega na tym, że ma być Ci dobrze z tą osobą bez względu na sytuację. Bez względu na to czy jesteście na imprezie czy w domu w kapciach. Ona ma być dla Ciebie najważniejsza i ma Ci wystarczać za cały świat.

858 wyświetleń