Memy, mem, strach, obrazki, rozczarowania, cytaty o miłości (451525)

Memy o tematyce: memy, mem, strach, obrazki, rozczarowania, cytaty o miłości, miłość, uczucia, cierpienie, aforyzmy, cytat, cytaty, sentencje, besty, śmieszne obrazki, owce, śmieszne, śmieszne teksty, przerażenie, humor, kot, przytul, demotywatory, przytulanie, demot, zaradność, słodziak, psytul, koteł, przytul mnie, samotność, kociak, psytulanie, kotek, demotywator, psytulmnie, dzieciństwo, fajne, wspomnienia, powiedzenia,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Jeśli chcesz mieć kobietę

Kobiety tak mają. pragną czegoś najmocniej na świecie, a potem uciekają, bo boją się to złapać. Boją się cierpieć i rozczarowywać. Jeśli chcesz mieć kobietę, to nigdy nie możesz jej zawieść, to proste. tzn. byłoby proste, gdybyś nie był mężczyzną.

464 wyświetleń

Teksty z dzieciństwa: Nie pokazuj języka, bo ci

Teksty z dzieciństwa: Nie pokazuj języka, bo ci krowa nasika; to on zaczął; ja się tak nie bawię; pierwsze słowo do dziennika, drugiego słowo do śmietnika, dziennik spalony, śmietnik ocalony; język lata jak łopata; jak się nudzisz, to się rozbierz i pilnuj ubrania.

1 150 wyświetleń

Masz chłopaka? Nie szukam

Masz chłopaka? Nie szukam. Nie chce. Nie potrzebuje. Pewnie w tym momencie nasuwa Ci się pytanie "dlaczego?!" Ponieważ nie preferuje miłości na siłę. Dziwne jest dla Mnie posiadanie chłopaka tylko, dlatego żeby był. W miłości nie uwzględniam kompromisów. Wspólnym byciu razem owszem. Czemu taka jestem ? Dojrzałam

334 wyświetleń