Inicjatywa, optymizm, humor, memy, mem, śmieszne (448941)

Memy o tematyce: inicjatywa, optymizm, humor, memy, mem, śmieszne, śmieszne obrazki, śmieszne teksty, besty, cytaty o życiu, kocha, życie, kwejk, wygląd, tęskni, facet, makijaż, fryzura, cytat, cytaty, obrazki, sentencje, aforyzmy, irytacja, kobieta, związek, samica, modliszka, kłamstwo, chamstwo, bezmyślność, debilizm, pryszcze, tapeta, alkohol, szkoła, piwo, wyznanie miłosne, uczucie, cytaty o miłości, uczucia, miłość,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Pozytywne myślenie

To czego nie mamy, z łatwością zastąpimy tym, co mamy. To wyłącznie kwestia inicjatywy i myślenia pozytywnego.

951 wyświetleń

Prawdziwy facet nie patrzy na wygląd

Prawdziwy facet nie patrzy na wygląd, w dupie ma opnie innych, nie obchodzi go Twój makijaż i fryzura. On po prostu Cię kocha w każdej chwili. Tęskni zaraz po odejściu od Ciebie, a przy Tobie zachowuje się jak książę z bajki. Tak, to jest prawdziwy facet.

5 452 wyświetleń

Kochanie, czy kupisz mi nową torebkę?

Żona zwraca się do męża: - Kochanie, czy kupisz mi nową torebkę? - Ale po co? Widzę przecież doskonale, że ta stara jest jeszcze w świetnym stanie. - No widzisz! Sam mówisz, że jest stara.

814 wyświetleń

Kiedy dowiedziałbyś się, że mnie już nie ma

Co byś zrobił, kiedy dowiedziałbyś się, że mnie już nie ma że nie ma tej, która tak Cię denerwowała, tej która poświęciłaby Ci cały swój czas, tej dla której byłeś wszystkim? No co byś zrobił...?

771 wyświetleń