Śmieszne, memy, śmieszne obrazki, dom, rozkminka, kumpre, imprezki (446209)

Memy o tematyce: śmieszne, memy, śmieszne obrazki, dom, rozkminka, kumpre, imprezki, humor, rozkmiń, śmieszne teksty, besty, wychodne, mem, hotel, akceptacja, aforyzmy, cytaty o życiu, cytat, porażki, sentencje, obrazki, cytaty, życie, kwejk, south, kenny, southpark, park, mccormick, siostra, oznacz, delikatność, pozory, kobieta, zabójca, ludzie, samobójstwo, obłęd, samotność, kierowca, angielski, lenistwo, leżenie, wolne,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

I weź to teraz rozkmiń...

Gdy siedzisz cały dzień w kwadracie to Cię starszyzna wygania na powietrze, rozerwać się. Gdy chodzisz na imprezki i do kumpli, mówią, że z domu hotel robisz. I weź to teraz rozkmiń...

2 612 wyświetleń

Brak benzyny, silnika i akumulatora.

Kowalski zawsze parkował swój samochód przed blokiem. W samochodzie nie miał alarmu, więc zostawiał kartkę: - Brak benzyny, silnika i akumulatora. Pewnego dnia na kartce ktoś dopisał: - To koła też ci nie będą potrzebne.

609 wyświetleń

Wiesz kim jest przyjaciel? kimś kto potrafi

Wiesz kim jest przyjaciel? kimś kto potrafi wytrzymywać z Tobą 24h a mimo to jest mu mało, ktoś kto wie o Tobie wszystko a mimo to siedzi obok i Cię kocha. Ktoś kto jak zobaczy Cię z płaczem pierwsze słowa jakie powie to: kogo mam zjechać? Ktoś kto o 3 rano podniesie słuchawkę i będzie słuchać jak przeklinasz cały świat i Ci przytakiwać. To ktoś dzięki komu się żyje.

1 518 wyświetleń