Dopasowanie, zrozumienie, cytaty, uczucia (443004)

Memy o tematyce: dopasowanie, zrozumienie, cytaty, uczucia, cytat, obrazki, besty, cytaty o miłości, związek, mem, sentencje, memy, aforyzmy, miłość, magia, motywacja, zmiana, życie, cytaty o życiu, cel, pustka, te myśli, determinacja, trudności, los, walka, te mysli, lovsy, przeszkody, istnieje, pokochałam, światło, ciebie, zakochani, wyznanie miłosne, śmieszne teksty, kwejk, spokój, humor, śmieszne, śmieszne obrazki, klasa,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Motywacja, cel, pozytywna energia

Potrzebuję jakiejś zmiany. Jakiegoś pozytywnego kopa, który napędzi mnie do działania na nowo. Brakuje mi motywacji. Takiej pozytywnej, takiej w której będę wiedziała do czego zmierzam i gdzie cel będzie tak wyraźny jakbym mogła go dotknąć. Nie znoszę budzić się rano z myślą, że to będzie tylko kolejny dzień wypełniony marzeniami o jego szybkim końcu.

1 192 wyświetleń

Mój świat to Ty

Mój świat to Ty! Mój świat bez Ciebie nie istnieje! Moje serce już wybrało i wybór padł na Ciebie! Moje serce już wybrało właśnie Ciebie pokochało!

1 342 wyświetleń

Ludzie się karmią tym co Ci nie wyszło, i smucą tym co Ci się

Ludzie się karmią tym co Ci nie wyszło, i smucą tym co Ci się udało. Zauważyłaś? Te twarze, na które już nie możesz patrzeć, zawinęłabyś się od tego gdzieś daleko.. Przynajmniej na chwilę, ale to jest życie, nie zerwiesz się, nie na długo. Musisz inaczej szukać przed tym syfem schronienia.

1 208 wyświetleń