Te mysli, cytat, przepis, cytaty, cytaty o życiu, życie (437862)

Memy o tematyce: te mysli, cytat, przepis, cytaty, cytaty o życiu, życie, memy, aforyzmy, besty, te myśli, mem, obrazki, lovsy, szczęście, sentencje, śmieszne obrazki, matka, śmieszne teksty, karyna, śmieszne, przywileje, polska, humor, żarty, żart, kupa, ciężar, jasiu, dowcipy, dowcip, jaś, kawał, jasio, kawały, miłość, cytaty o miłości, tęsknota, uczucia, teleportacja, wspomnienia, rozpamiętywanie, radość, uśmiech,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Jak być szczęśliwym?

Jak być szczęśliwym? 1. Nie zamartwiaj się. Tylko kilka % naszych zmartwień się realizuje. 2. Zwracaj uwagę na wszystkie dobre rzeczy w swoim życiu i zapamiętuj je. 3. Dbaj o swoje zdrowie, ono jest najważniejsze. 4. Zrób coś dla drugiej osoby. Dobro, które czynisz prędzej, czy później do Ciebie wróci. 5.Naucz się asertywności. Nie musisz na wszystko się zgadzać. Każdy ma przecież jakieś ograniczenia. 6. Otaczaj się pozytywnymi osobami.

2 695 wyświetleń

Madkom się to po prostu należy

Karta Madki Rzeczpospolitej Polski. Nazwisko: Kowalska. Imię: Karyna. Dzieci: Brajan, Angeilika. Karta upoważnia do: - kupowania przedmiotów na olx i allegro za darmo. - zsumowaniu zasiłków do jednej wypłaty w postaci 3000 zł na miesiąc na dziecko. - wstępu na grupę facebook 'Madka Rzeczpospolita Polska' z poradami prawnymi. - Kupowania napojów alkoholowych ze zniżką 50%. - Przyznania priorytetu w policji w poszukiwaniu ojca w celu ściągnięcia alimentów. - Pierwszeństwa w kolejce do lekarza, przedszkola i w kasach supermarketów

887 wyświetleń

Kiedy ty skończysz z tymi narkotykami

Widzisz?! To fifka, która była pod twoją szafą! Kiedy ty skończysz z tymi narkotykami?! -Jakie narkotyki? Uwierz mi, od kiedy ciebie poznałem zmieniłem się, zerwałem ze swoją przeszłością, jesteś jedyną kobietą, którą kocham. -Synu! To ja - twój ojciec!

810 wyświetleń