Aforyzmy, obrazki, wyznanie miłosne, uczucia, memy, cytaty, mem, sentencje (436660)

Memy o tematyce: aforyzmy, obrazki, wyznanie miłosne, uczucia, memy, cytaty, mem, sentencje, miłość, cytat, uczucie, cytaty o miłości, besty, boże narodzenie, żart, śmieszne, humor, kawały o bożym narodzeniu kolęda, kawały, śmieszne obrazki, dowcipy o bożym narodzeniu, żarty, dowcip, dowcipy, kawał, piwo, kwejk, chleb, śmieszne teksty, impreza, weekend, samopoczucie, rozstanie, kobieta, taniec, ławka, marihuana, lsd, ecstasy,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Jestem Twoją

Jestem Twoją rozkoszą, jestem Twoim kłamstwem, jestem Twoim grzechem i Twoją wściekłością, jestem Twoim szaleństwem i Twoją wątpliwością.

488 wyświetleń

Co kto bierze?...

Co kto bierze w Stumilowym Lesie? Osłowi na niczym nie zależy, ma powolne reakcje i brak mu motywacji - Marihuana. Prosiaczek wszystkiego się boi i ciągle mu się wydaje, że ktoś go goni - Grzybki. Królik wtrąca się wszędzie i ciągle czegoś potrzebuje - Kokaina. Tygrysek nie może się uspokoić, ciągle skacze i nigdy się nie męczy - Ecstasy. Kubuś uwielbia słodkości i ma dziką wyobraźnię - Lsd. Krzyś potrafi rozmawiać ze zwierzętami - Halucynogeny. Sowa jest zawsze tam, gdzie jest akurat potrzebna - Dieler.

3 985 wyświetleń