Cytat, cytaty, facebook, tęsknota, miłość, aforyzmy (43185)

Memy o tematyce: cytat, cytaty, facebook, tęsknota, miłość, aforyzmy, samotność, obrazki, wyznanie miłosne, besty, memy, tablica, wklejka, pustka, fejs, te myśli, mem, cytaty o miłości, uczucia, sentencje, lovsy, te mysli, śmieszne, playboy, merlin, gwiazda, monroe, humor, śmieszne obrazki, kwejk, śmieszne teksty, marilyn, życie, cytaty o życiu, zachowanie, nieprzewidywalna, kobieta, kłótnie, kobiety, kawały, dowcipy, dowcip,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Marilyn Monroe - symbol seksu

Marilyn Monroe prawdopodobnie największa gwiazdeczka kina lat 50-tych ubiegłego wieku. Symbol seksu XX wieku - pozowała do pierwszego numeru Playboya.

3 903 wyświetleń

Mogę się do Ciebie zalotnie uśmiechać, ale to

Mogę się do Ciebie zalotnie uśmiechać, ale to nie znaczy, że mi się podobasz... Mogę Ci puszczać oczko, ale to nie znaczy, że chcę Twój numer... Mogę Cię kochać, ale to nie znaczy, że z Tobą będę... Mogę kazać Ci wyjść, ale to nie znaczy, że chcę żebyś odszedł... Mogę dać Ci szansę, ale to nie znaczy, że ją masz... Mogę Cię olewać, ale to nie znaczy, że jesteś mi obojętny... Mogę Tobą poniewierać, ale to nie znaczy, że na to zasługujesz... Mogę Cię szanować, ale to nie znaczy, że Cię lubię... Mogę śmiać się z Twoich żartów, ale to nie znaczy, że mnie śmieszą... Mogę Cię potrzebować, ale to nie znaczy, że się o tym dowiesz...

2 266 wyświetleń