Dowcip, wariat, kawał, żarty, dowcipy (422031)

Memy o tematyce: dowcip, wariat, kawał, żarty, dowcipy, kawały, besty, list, śmieszne, mem, śmieszne obrazki, humor, memy, żart, wiek, śmieszne teksty, farciarz, seks, pedofil, obrazki, cytaty o życiu, aforyzmy, strach, odwaga, cytat, życie, cytaty, sentencje, uczucia, te myśli, miłość, cytaty o miłości, uczucie, te mysli, lovsy, wolne, odpoczynek, picie, weekend, przyjaciele, policjant, kwejk, sprawiedliwość, mężczyzna,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Jak mówi się na 24 letnią dziewczynę uprawiającą seks

- Słuchaj, jak mówi się na 24 letniego chłopaka, który uprawia seks z 13-latką? - Pedofil - To w takim razie, jak mówi się na 24 letnią dziewczynę uprawiającą seks z 13 latkiem? - Nie wiem jak mówi się na taką dziewczynę, ale wiem jak mówi się na takiego chłopaka - Jak? - Farciarz

265 wyświetleń

Jeśli dwie osoby naprawdę się kochają to...

Jeśli dwie osoby naprawdę się kochają to... będą razem. Nieważne co się stanie, nieważne jakie błędy popełnią, nieważne jak daleko będą od siebie. Wszystko jest nieważne, bo prawdziwa miłość pokona wszelkie przeszkody. Miłość jest najsilniejsza.

2 951 wyświetleń

Uwielbiam weekendy

Uwielbiam weekendy. Dni, kiedy jestem tylko dla przyjaciół, bez makijażu, z nieładem na głowie i sercem na dłoni. Nie muszę przejmować się pracą czy nauką, a najważniejszą rzeczą jest jak najszybsze upicie się do granic wytrzymałości.

347 wyświetleń