Piszę, fejs, ołówek, śmieszne obrazki, memy (41628)

Memy o tematyce: piszę, fejs, ołówek, śmieszne obrazki, memy, śmieszne, śmieszne teksty, przestaje, facebook, znika, humor, besty, mem, przyjaciółka, przyjaciel, przyjaźń, obrazki, aforyzmy, sentencje, przyjaciele, te myśli, lovsy, cytaty, cytaty o przyjaźni, przyjaciółki, te mysli, cytat, odloty, kwejk, picie, melanż, weekend, fajne, imprez, kot, demotywator, zupa, kobiety, mundial, mecze, piłka nożna, mistrzostwaświata,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Kiedy człowiek dorasta traci też przyjaciół jeśli

Kiedy człowiek dorasta traci też przyjaciół jeśli ma szczęście to tylko tych niewłaściwych, którzy może nie są tak dobrzy, jak się o nich kiedyś myślało. Jeśli masz szczęście, to uda się utrzymać tych, którzy są prawdziwymi przyjaciółmi, tych, którzy zawsze przy tobie trwali... Nawet jeśli tobie się wydawało, że nie trwają.

915 wyświetleń

Każdego dnia zastanawiam się, czy Ty jeszcze o mnie

Każdego dnia zastanawiam się, czy Ty jeszcze o mnie pamiętasz? Czy wspominasz tak samo, jak ja te chwile, w których byliśmy tak cholernie szczęśliwi? Czy czasami żałujesz, że to wszystko tak marnie się skończyło? Czy zdarzają się dni, w których jednak za mną tęsknisz? Czy myślisz o mnie wieczorem, zanim zaśniesz? Czy masz czasem tak, że chciałbyś do mnie zadzwonić, ale nie masz pojęcia co powiedzieć? Czy jeszcze w jakimś stopniu się dla Ciebie liczę? Czy czasem, w chwili słabości, chciałbyś wrócić, ale boisz się mojej reakcji? Powiedz mi, czy nie radzisz sobie, tak samo jak ja?

1 258 wyświetleń