Śmieszne obrazki, siłaspokoju, memy, kwejk, opanowanie (415745)

Memy o tematyce: śmieszne obrazki, siłaspokoju, memy, kwejk, opanowanie, śmieszne, mem, śmieszne teksty, humor, besty, te myśli, sentencje, cytaty, cytaty o życiu, życie, aforyzmy, cytat, obrazki, dzieciństwo, marzenia, dorosłość, rezygnacja, cytaty o miłości, zmiana, uczucia, lovsy, podejście, miłość, te mysli, odwyk, alkohol, używki, nałogi, słabość, rozmyślanie, myśli, samotność, bliskość, fejs, facebook, tablica,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Jestem kompletnie sama i powoli przestaje dawać radę

Jestem słabsza. Potykam się o byle problem, upadając każdym kolejnym razem z większą siłą. Podnoszę się znacznie dłużej. więcej rozmyślam, każdego wieczora analizuje swoje uczucia i próbuję nadać im nazwę. O północy zdaję sobie sprawę z tego, że jestem kompletnie sama i powoli przestaje dawać radę. Zasypiam, by potem znów rozpocząć walkę o utrzymanie oddechu.

1 421 wyświetleń

Bo kiedy Ciebie nie ma

Bo kiedy Ciebie nie ma, gwiazdy nie mają w sobie tyle magii. W kolorach nie ma ich intensywności. W powietrzu nie ma świeżości. W wodzie nie ma orzeźwienia. Muzyka nie brzmi tak pięknie. Nie ma wiatru. Nie ma słońca. Nie ma mnie.

722 wyświetleń