Przytul, lovsy, memy, przytulanie, psytulmnie, cytat, przytul mnie, te mysli (412460)

Memy o tematyce: przytul, lovsy, memy, przytulanie, psytulmnie, cytat, przytul mnie, te mysli, besty, psytulanie, obrazki, uczucia, cytaty o miłości, aforyzmy, sentencje, cytaty, mem, psytul, miłość, te myśli, plemniki, lenistwo, kwejk, śmieszne, śmieszne obrazki, humor, produkcja, śmieszne teksty, melanż, picie, demot, demotywator, gif, łikend, demotywatory, weekend, gadugadu, babcia, dziadek, wnuk, kawał, kawały, dowcip,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Wnuk mówi do dziadka: - Kiedyś to mieliście

Wnuk mówi do dziadka: - Kiedyś to mieliście niefajnie. Nie było internetu, komórek, czatu ani Gadu-Gadu... Jak ty w ogóle babcię poznałeś? - No jak nie było? Wszystko to było! - odpowiada dziadek. - Ale jak to? - No przecież babcia mieszkała w internacie, jak wracała ze szkoły, to stałem na czatach, wychodziłem z babcią na gadu-gadu, jak by nie komórka, to i ciebie, i twojego ojca by nie było na świecie...

8 025 wyświetleń

Chodź, pocałuję cię

Chodź, pocałuję cię tam, gdzie się kończysz i zaczynasz, chodź, pocałuję cię w trzecie oko, chodź, pocałuję cię w czoło, w głowę, w stopę, w pępek, w kolano, w knykieć, w sutki, w pępek, w duszę, chodź, pocałuję cię w twoje serce. Na dzień dobry. Na dobranoc. Na zawsze. Na nigdy. Na teraz. W samo serce.

826 wyświetleń

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni

Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni, mówi jeden z najgłupszych sloganów psychologicznej nowomowy, bo to, co mnie nie zabije, może mnie zmienić, na długo albo na zawsze, w żyjącego trupa z wypalonym środkiem i pozorem ruchu.

1 054 wyświetleń