Sentencje, samotność, cytaty, memy, miłość, mem, potrzebuję bliskości, uczucia (410058)

Memy o tematyce: sentencje, samotność, cytaty, memy, miłość, mem, potrzebuję bliskości, uczucia, bliskość, obrazki, aforyzmy, cytaty o miłości, pragnienia, besty, cytat, rodzeństwo, śmieszne obrazki, śmieszne teksty, śmieszne, siostry, siostra, humor, brat, nauka, wspomnienia, ból, lekcje, te myśli, błędy, te mysli, lovsy, rozstania, szaleniec, rpmantyk, uśmiechnij się, serce, człowiek, ożywienie, cytaty o życiu, życie, sens,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Potrzebuję bliskości

Mimo wszystko miło jest usłyszeć, że istnieje ktoś, kto mnie chce, nawet jeśli tylko przez chwilę. To miłe, nawet jeśli jest tylko kłamstwem.

856 wyświetleń

Nie można zapomnieć tego co było. Nie możesz

Nie można zapomnieć tego co było. Nie możesz wymazać z pamięci tych wyjątkowych chwil spędzonych razem, ściskając się za ręce i uśmiechając do siebie. Nie da się ot tak żyć bez bolesnych wspomnień. Ale po co chcesz zapominać? Po to, by znów popełnić ten sam błąd drugi raz? Pamięć to coś cennego, a wspomnienia, nawet te, które otwierają stare, ledwo posklejane rany na sercu, pozwalają iść inną drogą, poznawać nowe ścieżki, dzięki którym możemy być szczęśliwi. Przeszłość jest kluczem do przyszłości, uczy nas, przypomina błędy i nie pozwala ich powtórzyć.

2 339 wyświetleń

Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś

Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoim słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie.

650 wyświetleń