Besty, memy, mem, cytaty o życiu, cytaty, sentencje, życie, cytat (406333)

Memy o tematyce: besty, memy, mem, cytaty o życiu, cytaty, sentencje, życie, cytat, lenistwo, obrazki, trudności, aforyzmy, choroby, żal, strach smutek, śmieszne, humor, ideał, cycki, dupa, śmieszne obrazki, śmieszne teksty, faceci, lovsy, kwejk, rozpad, te myśli, te mysli, pierwiastki, związki, najważniejsza, uczucia, zaangażowanie, cytaty o miłości, najpiękniejsza, miłość, najlepsza, uczucie, papierosy, palenie, szkoła,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Pod grubą warstwą straszliwego żalu, choroby, strachu

Lecz pod grubą warstwą straszliwego żalu, choroby, strachu i wyczerpania nadal bije me serce, nadal obracam się wraz z ziemią, wiedząc, że tyle na niej piękna, tyle osób ukochanych, tyle do zobaczenia i przeczytania.

284 wyświetleń

Faceci są jak niektóre radioaktywne...

Faceci są jak niektóre radioaktywne pierwiastki: mają bardzo krótki czas połowicznego rozpadu. Potem już promieniują śladowo. I przeważnie tylko w innych laboratoriach. Chociaż niekoniecznie. Wystarczy, że laborantka jest obca i młodsza.

1 503 wyświetleń

Najważniejsza, najpiękniejsza, najlepsza

Chcę czuć, że jestem dla Ciebie najważniejsza, najpiękniejsza, najlepsza, że mnie kochasz jak nikogo innego, że jak trzeba pójdziesz dla mnie na wojnę. Że mnie doceniasz i że jestem tą jedyną, dla której zrobiłbyś wszystko. Chce...

456 wyświetleń

Czego w swoim życiu nienawidzisz najbardziej?

- Czego w swoim życiu nienawidzisz najbardziej? - Dwóch słów: 'kiedyś', bo to potwierdzenie, że nie umiesz czegoś umiejscowić w czasie, czyli zmyślasz, i 'na pewno' bo nic na tym świecie nie jest pewne.

222 wyświetleń