Besty, aforyzmy, cytat, cytaty, sentencje, uczucia, lovsy, miłość, próba (39339)

Memy o tematyce: besty, aforyzmy, cytat, cytaty, sentencje, uczucia, lovsy, miłość, próba, te mysli, memy, obrazki, te myśli, mem, cytaty o miłości, kobieta, burza, mężczyzna, demot, życie, cytaty o życiu, demotywator, święta, magia, problemy, momenty, zgon, wódka, piwo, śmieszne obrazki, melanż, śmieszne, śmieszne teksty, humor, picie, sprzeczki, kłótnie, pocałunek, wspomnienia, zaufanie, zazdrość, dowcip, kanapa, tłuszcz,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Istnieją dwa powody, które nie pozwalają ludziom

Istnieją dwa powody, które nie pozwalają ludziom spełnić swoich marzeń. Najczęściej po prostu uważają je za nierealne. A czasem na skutek nagłej zmiany losu pojmują, że spełnienie marzeń staje się możliwe w chwili, gdy się tego najmniej spodziewają.

727 wyświetleń

Wychodzimy na dwór. Wyzywamy się. Bijemy...

Wychodzimy na dwór. Wyzywamy się. Bijemy na środku ulicy. Buszujemy po sklepach. Śmiejemy na cały głos. Przytulamy. Spacerujemy. Krzyczymy. Klniemy. Śpiewamy. Obgadujemy. Zachowujemy się jak dzieci. Nie myślimy. Przebiegamy na czerwonym świetle. Wyśmiewamy się z ludzi. Jesteśmy wredne. Udajemy pojebane. Cieszymy się. Jesteśmy jak siostry. Trzymamy się razem. To jest przyjaźń.

2 650 wyświetleń