Cytaty, mem, sentencje, besty, cytaty o miłości, aforyzmy (385206)

Memy o tematyce: cytaty, mem, sentencje, besty, cytaty o miłości, aforyzmy, wspomnienia, memy, uczucia, rozstanie, cytat, miłość, obrazki, humor, nieszczęście, śmieszne obrazki, śmieszne, śmieszne teksty, wiersz, wódka, wierszyk, picie, pijak, kawały, dowcipy, żarty, kawał, dowcip, żart, kobiety, smutek, te mysli, cytaty o życiu, radość, życie, te myśli, lovsy, natura, królik, wilk, siła, hierarchia, praca, nauka, szkoła,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Kto ty jesteś? Pijak mały!

Kto ty jesteś? Pijak mały! Jaki znak twój? Trzy Browary! Gdzie Ty mieszkasz? Pod przystankiem! W jakim kraju? W Ruskiej Knajpie! Czym ta ziemia? Mą wódeczką! Czym zdobyta? Kastetem i deseczkom! Czy ją kochasz? Kocham trzeźwie! A w co wierzysz? W wódkę wierze!

1 729 wyświetleń

Świat należy do silnych

Świat należy do silnych, przyjacielu! Nasza egzystencja oparta jest na zasadzie, że silni rosną w siłę, pożerając słabszych. Musimy się z tym pogodzić. To zupełnie normalne. Poniekąd prawo przyrody. Króliki je akceptują i wiedzą, że rola silnych przypada wilkom. Same zaś są sprytne, płochliwe i zwinne, kopią nory i kryją się, gdy wilk jest w pobliżu. Jeżeli przetrwają, gra toczy się dalej. Znają swoje miejsce. Na pewno żaden nie rzuci się na wilka. Bo to nie byłoby rozsądne, prawda?

280 wyświetleń