Orgazm, memy, śmieszne teksty (380897)

Memy o tematyce: orgazm, memy, śmieszne teksty, besty, mem, śmieszne obrazki, mężczyzna, śmieszne, humor, kobieta, żona, kochanek, kwejk, google, zerg rush, trol, ucieczka, czarna owca, sentencje, cytaty, aforyzmy, rodzina, kłótnie, życie, cytaty o życiu, cytat, obrazki, miłość, zakochanie, uzależnienie, cytaty o miłości, uczucia, koteły, kotki, siłownia, demotywator, demotywatory, demot, koty, doskonałość, rzeczywistość,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Mogę z Ewką? ;p

- Halo - Witam, czy mogę z Ewką? - Niestety żony nie ma w domu. - Wiem jest u mnie po prostu pytam czy mogę

3 712 wyświetleń

Rodzina, problemy, kłótnie

Wiecie co... Wszystko mnie już wkurza. Wyjadę stąd może wrócę, może nie. Zobaczymy kto za mną będzie tęsknił, pewnie nikt, bo to ja jestem czarną owcą w rodzinie i ja stwarzam najwięcej problemów lepiej by pewnie było gdyby się mnie pozbyli...

1 268 wyświetleń

Może i wydaje się silną kobietą

Może i wydaje się silną kobietą która nie przejmuje się błahostkami ale gdy jest w domu i nikt nie patrzy to siedzi pod kocem i płacze nie umiejąc sobie poradzić z rzeczywistością.

273 wyświetleń

Ból sprawia, że jesteśmy silniejsi...

Ból sprawia, że jesteśmy silniejsi. Łzy sprawiają, że jesteśmy odważniejsi. Złamane serce sprawia, że jesteśmy mądrzejsi. A alkohol sprawia, że zapominamy o tych wszystkich bzdurach.

1 172 wyświetleń