Te mysli, memy, fejs, humor, kot, kotek, wnerw, wklejka, besty (380015)

Memy o tematyce: te mysli, memy, fejs, humor, kot, kotek, wnerw, wklejka, besty, koteł, wkurw, te myśli, mem, oczekiwanie, śmieszne teksty, sentencje, lovsy, facebook, śmieszne obrazki, tablica, śmieszne, kociak, cytaty o życiu, obrazki, siła, słodziaki, pies, moc, cytaty, opanowanie, cytat, życie, pieseł, piesek, aforyzmy, wierność, miłość, uczucia, zaangażowanie, zakochanie, cytaty o miłości, wyznanie miłosne, zapytaj,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

W jakim miesiącu się urodziłaś

W którym miesiącu masz urodziny?\n1. W styczniu rodzą się pesymiści,\n2. W lutym sportowcy,\n3. W marcu perfekcjoniści,\n4. W kwietniu filmowcy,\n5. W maju artyści,\n6. W czerwcu kujony,\n7. W lipcu optymiści,\n8. W sierpniu zwariowani,\n9. We wrześniu ostrożni,\n10. W październiku leniwi,\n11. W listopadzie hojni,\n12. W grudniu wrażliwi.

4 090 wyświetleń

Co ta gówniara może wiedzieć o…

Strasznie mnie rozpierdala, gdy w trakcie dyskusji o czymkolwiek pada magiczne: Co ta gówniara może wiedzieć o… Jakby, kurwa, wiek (numerek) był wyznacznikiem czegokolwiek...

2 484 wyświetleń

Dyrektor przyjmuje do pracy sekretarkę...

Dyrektor przyjmuje do pracy sekretarkę: - Ile pani zarabiała w poprzednim zakładzie? - Tysiąc złotych. - To ja z przyjemnością dam pani tysiąc dwieście. - Z przyjemnością, panie dyrektorze, to ja miałam dwa tysiące!

1 820 wyświetleń