Spacer, śmieszne teksty, mem, propozycja, śmieszne, internet, śmieszne obrazki (378917)

Memy o tematyce: spacer, śmieszne teksty, mem, propozycja, śmieszne, internet, śmieszne obrazki, besty, randka, memy, humor, państwo, podatnik, dojenie, podatki, cytaty o miłości, tęsknota, rozmyślanie, wieczory, cytat, sentencje, aforyzmy, miłość, uczucia, cytaty, obrazki, racja, te myśli, kwejk, kobieta, czas, separacja, szpan, hokej, ciało, pokaz, zima, pomoc, ciąża, biegunka, ból, porada, wymioty, zapalenie, ludzie,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Biegunka, chęć wymiotów, ból głowy bez kataru

Biegunka, chęć wymiotów, ból głowy bez kataru. Co to jest? Może zapalenie opon mózgowych, bo miałem wcześniej zapalenie zatok... Co się dzieje? Co robić? Jesteś w ciąży - wersja dla dziewczyny Twoja dziewczyna jest w ciąży - wersja dla faceta

3 159 wyświetleń

Zacznij od początku

W życiu można się śmiać i płakać, wygrywać i przegrywać, pamiętać i zapominać, upadać i wstawać, ale najpiękniejsze jest to, że życie daje nam szansę, by zaczynać wszystko odo początku.

610 wyświetleń

Gubimy się jednak sami

Świat cały nie zdoła nas pokonać, gubimy się jednak sami przez zbyt mocne pragnienie rzeczy, których już nie posiadamy i przez zbyt uporczywe życie wspomnieniami.

150 wyświetleń