Zboczone, memy, śmieszne obrazki, humor, dupa, mem, besty, śmieszne (368815)

Memy o tematyce: zboczone, memy, śmieszne obrazki, humor, dupa, mem, besty, śmieszne, śmieszne teksty, włosy, kwejk, płeć, kobieta, zrozumienie, zazdrość, wsparcie, aforyzmy, cytaty o przyjaźni, przyjaciółki, przyjaciele, przyjaźń, przyjaciel, obrazki, sentencje, przyjaciółka, pomoc, cytaty, cytat, teściowa, dowcipy, zdrada, żarty, kawały, dowcip, kawał, żart, przyłapani, miłość, uczucie, piękno, uczucia, cytaty o miłości,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Zdrada - przyłapani przez teściową

Słuchaj stary, wczoraj, gdy akurat nie było mojej ślubnej, bzykam sobie elegancko lalę, którą poderwałem na ulicy i nagle wchodzi moja teściowa! -I co? I co? -Bardzo pozytywnie mnie kobita zaskoczyła. Bardzo pozytywnie. -Co zrobiła? No co? -A, no kulturalnie wzięła i zeszła. -Na dwór? -Nie, na zawał.

787 wyświetleń

To pański pies

Przepraszam, dlaczego ten pies nie jest na smyczy? - To nie mój pies. - Jak to nie pański? - No nie jest mój. - Przecież widzę, że to pański pies! - Nie. - Nie? To niech pan przejdzie na drugą stronę ulicy! (facet przechodzi) - I co?! Poszedł za panem! To pański pies! - To nie jest mój pies. - To niech pan przejdzie jeszcze raz! (facet przechodzi) - Ten pies za panem chodzi, nie oszuka mnie pan, to pański pies! - Panie, on się do mnie tak samo przypierdolił, jak i pan!

609 wyświetleń