Obrazki, papierosy, życie, besty, cytaty (363993)

Memy o tematyce: obrazki, papierosy, życie, besty, cytaty, aforyzmy, sentencje, palenie, mem, śmierć, cytat, memy, nikotyna, cytaty o życiu, uczucie, tablica, szczęście, uczucia, fejs, te mysli, facebook, te myśli, samopoczucie, cytaty o miłości, wyznanie miłosne, lovsy, wklejka, miłość, mądrość, zaufanie, inteligencja, zaangażowanie, zdecydowanie, szczerość, kobieta, lovciaszmnie, kochasz mnie, niekochasz, kochasz, lovciasz,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Dlaczego palisz tak cholernie szybko?

- Dlaczego palisz tak cholernie szybko? Zapytałem. Uśmiechnęła się, rozradowana jak dzieciak w ranek Bożego Narodzenia i rzekła: - Wszyscy palicie dla przyjemności. Ja palę po to, aby umrzeć.

428 wyświetleń

Inteligentna kobieta nie będzie na siłę szukać adoracji

Inteligentna kobieta nie będzie na siłę szukać adoracji i łykać byle jakich słów od takich facetów. Ona nie potrzebuje przelotnych uczuć i tanich adoratorów. Wymaga szczerości, zdecydowania i zaangażowania. Nie da się oszukiwać. Nawet jeśli raz popełniła błąd, zaufała komuś (bo najzwyczajniej w świecie miała dobre serce), a ktoś to zaufanie wykorzystał i zdeptał to ona uczy się na błędach. Nie da się drugi raz okłamywać, nie da sobą manipulować i nie pozwoli nikomu się wykorzystywać. Nie da kolejnej szansy zwykłemu pajacowi, a każdego kolejnego klauna rozgryzie momentalnie. Mądrzy ludzie uczą się na błędach i często za tę naukę obrywają słowami, kłamstwami i plotkami rozsiewanymi przez głupszych ludzi nie mających za grosz klasy i szacunku.

717 wyświetleń