Aforyzmy, siostra, cytaty o siostrze, cytat, siostry, przyjaźń, cytaty (357243)

Memy o tematyce: aforyzmy, siostra, cytaty o siostrze, cytat, siostry, przyjaźń, cytaty, sentencje, mem, obrazki, przyjaciółka, memy, besty, przyjaciółki, przyjaciel, cytaty o przyjaźni, podziękowania, cytaty o siostrze przyjaciółce, przyjaciele, cytaty o życiu, pomoc, pomaganie, życie, ratunek, humor, śmieszne teksty, kot, śmieszne, śmieszne obrazki, podryw, koteł, czatowanie, przerwa, zdrada, wpadka, przyłapany, wkurw,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Sposób na nudę!

Sposób na nudę... Przeczytaj poniższe wyrazy głośno: To jest w kocie To jest ten kot To jet sposób na kota To jest każdy kot To jest głupi kot Ten kot ma łapy Kot ma pół łapy Za pół minuty kot Kot ma zajęcia jutro ... a teraz przeczytaj tylko trzeci wyraz z każdej linijki

5 265 wyświetleń

Zsiadłe mleko - tankowanie

Dwóch facetów opalało się w górach na golasa no i przypiekli sobie co nieco. Poszli do Gaździny i pytają: Gązdzino macie zsiadłe mleko? Ano mom To to sprzedajcie nam ale kubkach. Zdziwiona gaździna się zgodziła i patrzy jak faceci zamaczają swoje genitalia w zsiadłym mleku. Patrzy, patrzy i w końcu mówi. Jak się chłopy spuscajm tom juz widzioła, ale jak tankują to pirsy roz widze.

755 wyświetleń