Memy, obgadywania, załamka, olewaj, nieprzejmujsię, besty, obrazki (35708)

Memy o tematyce: memy, obgadywania, załamka, olewaj, nieprzejmujsię, besty, obrazki, sentencje, dół, cytaty, obrabianie dupy, życie, mem, aforyzmy, cytaty o życiu, cytat, rozstania, te mysli, cytaty o miłości, rozczarowanie, te myśli, miłość, lovsy, gorycz, wzajemność, uczucia, ciuchy, śmieszne obrazki, humor, pilot, telefon, śmieszne teksty, królestwo, śmieszne, łóżko, demotywator, demot, demotywatory, picie, rodzina,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Goły facet w szafie

Wraca facet z delegacji. Otwiera szafę, a tam goły gościu. - Kuźwa, kolego, ile razy mam powtarzać? Nie ma jej tu, rozwiodłem się!

1 053 wyświetleń

Wierzcie w UFO, reinkarnacje i karmę...

Wierzcie w UFO, reinkarnacje i karmę. Wierzcie w ślepy los i przeznaczenie. Wierzcie w to, ze jutro traficie 6 w totka, a za tydzień znajdziecie torbę wypełniona po brzegi banknotami o wysokich nominałach. Wierzcie sobie w co tam tylko chcecie wierzyć. Tylko nie w ludzi. W ludzi nie warto.

1 693 wyświetleń

A kiedy zapytali ją o imię chłopaka, który...

A kiedy zapytali ją o imię chłopaka, który bardzo ją zranił, oraz imię tego, którego bardzo kocha, głos jej się załamał. Dlaczego.? Bo bolało ją to, że na te pytania musiała odpowiedzieć tak samo..

4 719 wyświetleń