Mem, memy, besty, impreza, śmieszne obrazki, humor, picie, śmieszne teksty, weekend (351029)

Memy o tematyce: mem, memy, besty, impreza, śmieszne obrazki, humor, picie, śmieszne teksty, weekend, śmieszne, szaleństwo, żart, łapówka, kierowca, dowcip, żarty, rondo, pijany, kwejk, kawały, alkohol, kawał, policjant, dowcipy, cytaty, sentencje, aforyzmy, miłość, smutek, cierpienie, uczucia, cytat, rozstanie, obrazki, cytaty o miłości, żal, pocałuj, żabka, pocałunek, żabkę, komiks, dupka, wpadka, szok, ciąża, mężczyzna,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Nigdy nie jeździj po alkoholu

Nigdy nie jeździj po alkoholu! Bowiem może Cię to drogo kosztować. Pasażer: Wiesz co stary? Chyba jesteś zbyt pijany, żeby prowadzić Kierowca: Nie no, coś Ty, daję radę! Kierowca: Cholera! Policja! Co teraz?! Pasażer: Spoko, daj mu 500 zł i nas puści. Kierowca: Dzień dobry. Nie mam czasu, więc przyjmij te 500 zł i pozwól mi jechać dalej. Policjant: Dziękuję, możesz jechać dalej, do widzenia! Kierowca: Widzisz? Tak to się robi! Kierowca: Patrz! Drugi policjant! Co teraz! Pasażer: Zrobię to samo! Kierowca: Nie a czasu, tutaj jest 500 zł, do widzenia! Policjant: Okej.... Kierowca: Widzisz? To zawsze działa! Kierowca: Co jest? Jeszcze jeden policjant? Nie mogę mu dać kolejnych 500 zł, to już za dużo mnie kosztuje... Pasażer: Ja mam jeszcze trochę kasy,weź ode mnie. Kierowca: Weź te pieniądze, nie ma czasu i muszę jechać... Policjant: Poczekaj.... Policjant: Jeśli dasz mi jeszcze 500 zł to powiem Ci... Policjant: Jak wyjechać z tego ronda...

3 990 wyświetleń

Bierz mnie w kuchni, bierz, w tym momencie

Mąż żoną w kuchni, przygotowują śniadanie. On kroi chleb, ona nastawia jajka. Nagle żona mówi do męża: - Bierz mnie, bierz, w tym momencie! Facet zbaraniał (nigdy tak nie robiła), uznał, że to najpiękniejszy dzień w jego życiu. Zabrał się za nią na kuchennym blacie. Po wszystkim żona podziękowała i wróciła do gotowanych jajek. Mąż, wciąż zszokowany zapytał: - Kochanie, czemu nie robimy tego częściej? Na to ona: - Po prostu, minutnik się zepsuł.

1 550 wyświetleń

Baba zbiera jajka

Baba zbiera jajka i gdy miała zebrać ostatnie zachciało jej się srać. Poszła w krzaki a jajka zostawiła koło drogi. Nagle przejeżdżający samochód przewrócił jajka. Na drugi dzień rozprawa w sądzie. - Dlaczego Pani oskarżyła tego Pana? - Ponieważ, ledwo zdjęłam spodnie a ten już jaja wywalił.

1 104 wyświetleń