Besty, mieszkanie, humor, śmieszne, śmieszne teksty, razem, memy, kwejk (349361)

Memy o tematyce: besty, mieszkanie, humor, śmieszne, śmieszne teksty, razem, memy, kwejk, śmieszne obrazki, mem, człowiek, życie, cytat, aforyzmy, obrazki, cytaty, sentencje, górka, porażki, cytaty o życiu, wyznanie miłosne, bliskość, cytaty o miłości, uczucia, miłość, przegrana, walka, rezygnacja, zwycięstwo, radość, picie, kac, te myśli, cierpienie, rozstanie, potworności, ludzie, potwory, zdjęcia, samodzielność, mężczyźni,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Ludzie w większości przypadków poddają się

Ludzie w większości przypadków poddają się wówczas, gdy są już na progu zwycięstwa. Rezygnują tuż przed metą. W ostatniej minucie gry, na metr przed linią, za którą jest zwycięstwo.

659 wyświetleń

Ludzie, lubią wymyślać potwory i potworności

Ludzie, lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni. Gdy piją na umór, oszukują, kradną, leją żonę lejcami, morzą głodem babkę staruszkę, tłuką siekierą schwytanego w paści lisa lub szpikują strzałami ostatniego pozostałego na świecie jednorożca, lubią myśleć, że jednak potworniejsza od nich jest Mora wchodząca do chaty o brzasku. Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.

414 wyświetleń