Cytat, aforyzmy, besty, mem, cytaty, psychika, obłęd (347166)

Memy o tematyce: cytat, aforyzmy, besty, mem, cytaty, psychika, obłęd, sentencje, memy, psychiczne, obrazki, odloty, życie, cytaty o życiu, orgazm, zboczone, kobieta, śmieszne, humor, hipnoza, śmieszne teksty, śmieszne obrazki, przetrwanie, śmierć, czas, komputer, sumienie, pogoda, siedzenie, uczucie, zmiana, miłość, cytaty o miłości, rezygnacja, uczucia, wzajemność, kac, melanż, wczoraj, zgon, dziś, picie, lovsy, siła, te.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Miłość jest źródłem naszej siły, jeżeli...

Miłość jest źródłem naszej siły, jeżeli kochamy, to staramy się aby kochana przez nas osoba była również szczęśliwa, troszczymy się o nią i dbamy. Nie zawsze jednak dane nam jest cieszyć się odwzajemnionym uczuciem.

1 287 wyświetleń

Gdy ktoś Cię rani, pomyśl - to papier ścierny

Kiedy ktoś na okrągło Cię rani, pomyśl o nim jak o papierze ściernym. Może Cię podrapać i lekko zranić. Ale w końcu Ty będziesz obrobiony i wypolerowany a on stanie się bezużyteczny - Chris Colfer

5 343 wyświetleń

Ludzie mają wiele warstw tajemnic

Odkryłam, że ludzie mają wiele warstw tajemnic. Wydaje ci się, że kogoś znasz, że go rozumiesz, ale jego pobudki zawsze są przed tobą ukryte, schowane w jego sercu. Nigdy ich nie poznasz, ale czasem postanawiasz zaufać.

415 wyświetleń