Cytaty, marzenia, obrazki, sentencje, spełnienie (345685)

Memy o tematyce: cytaty, marzenia, obrazki, sentencje, spełnienie, życie, memy, kaprysy, sens, mem, aforyzmy, besty, cytat, cytaty o życiu, los, wyobrażenia, przeznaczenie, rzwczywistość, śmieszne teksty, śmieszne obrazki, humor, śmieszne, samotność, oczekiwanie, żarty, kawał, dowcipy, sraczka, babcia, kawały, żart, dowcip, apteka, decyzje, sentymenty, niezdecydowanie, przyzwyczajenia, te myśli, lovsy, cytaty o miłości,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Marzenia a kaprysy

Jeśli ktoś spełnia wszystkie nasze marzenia, kolejne stają się tylko kaprysami. Najpiękniejsze są marzenia niezrealizowane, bo to one nadają życiu sens.

336 wyświetleń

Stoi stara babcia w aptece w ogromnej kolejce

Stoi stara babcia w aptece w ogromnej kolejce. Podskakując, kręcąc się pogania wszystkich: - Szybciej! - Co się szlajasz? - Szybciej! Kiedy w końcu doszła do kasy krzyczy: Szybko lek na sraczkę! Szybko!

579 wyświetleń

Czasami życie stawia nas przed...

Czasami życie stawia nas przed trudnym wyborem a my boimy się zmian. Nie dlatego że nie wiemy czy to się uda. Po prostu ciężko rozstać nam się z tym z czym się już nauczyliśmy radzić. Zbyt często patrzymy w przeszłość i tracimy to co możemy zyskać.

1 145 wyświetleń

Tak bardzo nienawidzę siebie. Dlaczego?

Tak bardzo nienawidzę siebie. Dlaczego? Dlatego, że kładąc się wieczorem katuje swoją psychikę wspomnieniami. Przed oczami mam obraz tego jak było kiedyś. Przypominają mi się te cudowne chwile i ryczę, jak dziecko - zatykając twarz poduszką, by przypadkiem ktoś nie usłyszał.

1 435 wyświetleń