Przyjaciel, przyjaciółka, te myśli, cytaty o przyjaźni, obłuda (338831)

Memy o tematyce: przyjaciel, przyjaciółka, te myśli, cytaty o przyjaźni, obłuda, lovsy, besty, przyjaźń, przyjaciele, wróg, zakłamanie, sentencje, fałsz, cytat, aforyzmy, obrazki, przyjaciółki, mem, memy, cytaty, życie, łzy, cytaty o życiu, zaangażowanie, te mysli, śmieszne teksty, pierdzenie, śmieszne, śmieszne obrazki, gazy, humor, wzdęcia, zderzenie, kawały, żart, wypadek, żarty, dowcip, dowcipy, kawał, prawdziwi.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Zderzenie na chodniku

Jechał pan z prędkością 130 kmh. Nie przyszło panu do głowy, że może się pan zderzyć z innym samochodem?! Taa... Na chodniku?!

651 wyświetleń

Czasami coś po prostu pęka. Bez żadnego...

Czasami coś po prostu pęka. Bez żadnego powodu, nie ma zdrady, nie ma wielkiej kłótni czy rozczarowań. Z dnia na dzień zaczynacie się od siebie oddalać i nic z tym nie możecie zrobić. Próbujecie, ale jesteście już za daleko, by chwycić swoje dłonie. Nie umiecie nawet powiedzieć czy Wam przykro, bo ten koniec przyszedł tak naturalnie jak zmiana pory roku.

2 422 wyświetleń

Kobieto rwij trawę

Wiezie taksówkarz kobietę. Na zakończenie kursu okazuje się, że ta nie ma kasy. Więc taksówkarz zawraca, jedzie za miasto na piękną, zieloną łączkę. Zatrzymuje się, otwiera bagażnik, wyciąga koc i kładzie na trawę. - Ale proszę pana, ja na pewno oddam panu pieniądze, proszę nic mi nie robić, mam dzieci i męża... - mówi prawie płacząc kobieta. - A ja 40 królików, rwij trawę! odpowiada taksówkarz.

655 wyświetleń

Dieta, odchudzanie, tabletki

Przychodzi gruba baba do lekarza. Lekarz pyta: - Bierze pani te tabletki na odchudzanie? - Tak, biorę. - A ile? - Ile, ile... Aż się najem!

2 224 wyświetleń