Pustak, memy, besty, humor (338322)

Memy o tematyce: pustak, memy, besty, humor, śmieszne obrazki, śmieszne, laska, śmieszne teksty, mem, zboczone, chemia, weekend, picie, plany, kwejk, łikend, melanż, chlanie, uczucia, te mysli, aforyzmy, zaangażowanie, cytaty o miłości, cytaty, obrazki, cytat, sentencje, te myśli, lovsy, miłość, uzależnienie, wolność, fejs, facebook, wyznanie miłosne, tablica, wklejka, alkohol, komórki nerwowe, fajne, uroda, ideał, fb, piękno,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Jeśli mogłabym coś w sobie zmienić, zmieniłabym

Jeśli mogłabym coś w sobie zmienić, zmieniłabym tylko jedno. To, że za bardzo się wszystkim przejmuję. Tym co zrobiłam, czego nie zrobiłam, co zrobię i czego nie zrobię. A przecież jutro już może mnie nie być.

1 049 wyświetleń

Atrakcyjność kobiety

Uliczna ankieta wśród pań szuka odpowiedzi na pytanie ?Co należy nosić aby partner uznał Cię za atrakcyjną?? Odpowiada 20-latka: - Bikini 30-latka: - Miniówę... 40-latka: - Versace... 50-latka: - Skrzynkę piwa...

830 wyświetleń

Dorosłość a dzieciństwo

Dorosłość nie jest niczym więcej niż tylko odkrywaniem, że wszystko, w co wierzyłeś, kiedy byłeś młody, to fałsz, a z kolei wszystko to, co w młodości odrzucałeś, teraz okazuje się prawdą.

377 wyświetleń