Perspektywa, besty, śmieszne, śmieszne obrazki, humor, mem, matematyka (335052)

Memy o tematyce: perspektywa, besty, śmieszne, śmieszne obrazki, humor, mem, matematyka, śmieszne teksty, memy, cytaty o życiu, cytaty, obrazki, życie, sentencje, cytat, nienawiść, aforyzmy, spokój, cisza, kwejk, paszkwil, brzydal, paszczur, bzykanie, uroda, start, piloci, żarty, niewidomi, pilot, samolot, dowcipy, kawał, dowcip, kawały, żart, zima, podryw, śnieżki, szczęście, dzień kota, kot, kociak, te myśli, koteł, kotek,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Niewidomi piloci - start samolotu z lotniska

Pasażerowie czekają na start samolotu ale odlot się opóźnia. Czekają, czekają, po 2 godzinach widzą 2 pilotów. Pierwszy idzie pomagając sobie białą laską, drugi jest prowadzony przez psa. Piloci wchodzą, samolot rusza, kołuje po pasie, do końca pasa zostaje 500 metrów, 300, 100, pasażerowie zdenerwowani zaczynają krzyczeć i w ostatniej chwili samolot podrywa się i zaczyna lecieć. W kabinie pilotów jeden do drugiego: jak kiedyś nie krzykną to się rozpierdolimy...

882 wyświetleń

Zacznij od początku

W życiu można się śmiać i płakać, wygrywać i przegrywać, pamiętać i zapominać, upadać i wstawać, ale najpiękniejsze jest to, że życie daje nam szansę, by zaczynać wszystko odo początku.

651 wyświetleń