Humor, mem, śmieszne teksty, baran, memy (326103)

Memy o tematyce: humor, mem, śmieszne teksty, baran, memy, śmieszne, besty, śmieszne obrazki, kawały, dowcipy, kawał, wierszyk, dupa, dowcip, żart, pszczoła, wiersz, żarty, te mysli, cytat, cytaty, te myśli, przyjaźń, aforyzmy, przyjaciele, przyjaciółka, lovsy, przyjaciel, cytaty o przyjaźni, sentencje, prośba, obrazki, przyjaciółki, tablica, fejs, facebook, wklejka, wzajemność, rozstania, miłość, uczucia, zaangażowanie,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Była sobie dupa goła

Była sobie dupa goła, Chciała pójść se do kościoła, A gdy z niego już wróciła, Wstrętna pszczoła ją użądliła. To wkurzyło wielką dupę, Że aż zrobiła na nią kupę, Pszczoła jeszcze długo zdychała, No a dupa się strasznie śmiała, Lecz się nagle wystraszyła, Gdy stado pszczół zobaczyła, Po tym widoku tak spieprzała, Że se pośladki porysowała.

1 427 wyświetleń

Pamięć nas zabija

Wiesz co jest najgorsze w człowieku? To że pamięta i nawet gdy bardzo chce, nie potrafi zapomnieć. Łzy się leją, myśli się kotłują, serce pęka każdej nocy na nowo, tylko dlatego, że pamiętamy. Pamięć nas zabija.

634 wyświetleń

Lepiej odejść i ocalić chociażby wspomnienia

W każdej sprawie ludzkiej istnieje krąg, którego nie powinno się przekraczać. Lepiej odejść i ocalić chociażby wspomnienia. Szacunek. Godność. To mimo wszystko nie są takie głupie sprawy, jakby się zdawało.

2 476 wyświetleń