Focie, mem, humor, besty (324603)

Memy o tematyce: focie, mem, humor, besty, śmieszne teksty, śmieszne obrazki, selfie, zdjęcia, fotki, pozowanie, facebook, śmieszne, memy, lajki, brzydal, pijana, randka, kontrola, beka, przepraszam, śmiech, samokontrola, metafizyka, życie, cytat, nadrealizm, aforyzmy, cytaty o życiu, sentencje, obrazki, kawa, pieniądze, sny, cytaty, biedni, przyjaciółki, cytaty o przyjaźni, przyjaciel, przyjaciółka, przyjaźń, bogaci,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Zaraz zrobimy kawę

Zaraz zrobimy kawę. Wprawdzie nie mam kawy, filiżanek i pieniędzy, ale od czego jest nadrealizm, metafizyka, poetyka snów.

582 wyświetleń

Tosty, suchary...

Mniej lub lepiej znane, wyszukane tosty: 1. Jak nazywa się przesolona firana? - Zasłona 2. Jaka jest tajemnica Arkadiusza? - Sekretarka 3. Jaki jest ulubiony aktor Bin Ladena? - Zamachowski 4. Dlaczego w sejmie śmierdzi? - Bo posłowie gówno robią 5. Co robią mechanicy Subaru? - Rozkręcają imprezę 6. Jakie są ulubione chipsy hydraulika - Kranczipsy 7. Jak nazywa się Ada, która gra? - Plejada 8. Czego nie ma w lesie iglastym? - Nie ma lipy 9. Po co dresiarz idzie do lasu? - Poziomki 10. Co robi grabarz? - Częstochowa 11. Jak nazywa się byk po diecie? - Skurczybyk 12. Państwo na jedną literę - Samoa 13. Jak nazywa się koza zamoczona w kleju? - Glukoza 14. Jak nazywa się 8 małżonka wdowca? - Usmażona 15. Jak nazywa się rodzic transseksualisty? - Transparent 16. Jak nazywa się ryba po spożyciu alkoholu? - Ryba piła 17. Kim może zostać kobieta po elektronice? - Robotem kuchennym 18. Jak nazywa się człowiek chodzący do lasu? - Golas 19. Czemu alkoholicy nie chodzą do kina? - Bo film się urywa 20. Czym oddycha por? - Pornosem

5 104 wyświetleń