Życie, obrazki, aforyzmy, cytaty, mem, cytaty o życiu, problemy, besty, te mysli (320062)

Memy o tematyce: życie, obrazki, aforyzmy, cytaty, mem, cytaty o życiu, problemy, besty, te mysli, memy, ignorancja, te myśli, cytat, sentencje, lovsy, uczucia, miłość, cytaty o miłości, niedostępność, niewidoczność, fejs, przyjaciele, tablica, wklejka, cytaty o przyjaźni, przyjaciółki, przyjaźń, fb, przyjaciółka, przyjaciel, facebook, zmiany, poprawa, charakter, ludzie, osobowość, uczucie, szczęście, rozpacz, humor, kawał,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Czasem jedyną rzeczą jaką możesz zrobić to...

Czasem jedyną rzeczą jaką możesz zrobić to nie myśleć za dużo, nie wyobrażać sobie zbyt wiele, spróbować zignorować obsesję i tylko oddychać, mając nadzieję, że wszystko ułoży się jak najlepiej…

1 499 wyświetleń

Widziałam w Tobie same zalety, zero wad...

Widziałam w Tobie same zalety, zero wad. Byłeś idealnym chłopakiem. Kochałam Cię. Wierzyłam w każde Twoje słowo. Zawsze wybaczałam. Byłeś dla mnie jak narkotyk. Ale to już przeszłość. Już Cię nie kocham. Choroba zwana miłością minęła. Przekonałam się jaki jesteś na prawdę. Wreszcie poznałam Ciebie, tego prawdziwego. Przejrzałam na oczy. I wiesz co? Sama się sobie dziwię, że mogłam kochać takiego skurwiela jak Ty.

1 494 wyświetleń