Memy, śmieszne teksty, humor, mem, picie (31220)

Memy o tematyce: memy, śmieszne teksty, humor, mem, picie, łikend, pompa, kwejk, piwo, śmieszne obrazki, śmieszne, besty, melanż, weekend, demotywatory, dowcip, demotywator, demot, koledzy, żart, dowcipy, zabawy, kawał, żarty, kawały, kobieta, samochód, auto, motocykl, widoki, laska, tata, chłopak, noc, dzwonek, dziewczyna, siostra, cytaty, siła, sentencje, cytat, cytaty o miłości, obrazki, uczucia, aforyzmy, miłość, lovsy,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Kochanie, co sądzisz o seksie analnym?

- Kochanie, co sądzisz o seksie analnym? - Jak dla mnie ok. - Już się bałem, że będziesz miała coś przeciwko... - A co ja się będę wtrącać, jak spędzasz czas z kolegami?

2 208 wyświetleń

Chłopak odprowadza swoją dziewczynę do domu..

Chłopak odprowadza swoją dziewczynę do domu po imprezie. Kiedy dochodzą do klatki, facet czuje się na wygranej pozycji, podpiera się dłonią o ścianę i mówi do dziewczyny: - Kochanie, a gdybyś mi tak zrobiła laseczkę... - Tutaj? Jesteś nienormalny? - Noooo, tak szybciutko, nic się nie stanie... - Nie! A jak wyjdzie ktoś z rodziny wyrzucić śmieci, albo jakiś sąsiad i mnie rozpozna... - Ale to tylko laska, nic więcej... kobieto... - Nie, a jak ktoś będzie wychodził... - No dawaj nie bądź taka... - Powiedziałam ci, że nie i koniec! - No weź, tu się schylisz i nikt cię nie zobaczy, głupia... - Nie! W tym momencie pojawia sie siostra dziewczyny, w koszuli nocnej, rozczochrana i mówi: - Tata mówi, że juz wyrzuciliśmy śmieci i masz mu zrobić tą laskę do cholery, a jak nie to ja mu zrobię, a jak nie, to tata mówi ze zejdzie i mu zrobi, tylko niech zdejmie rękę z tego kurewskiego domofonu bo jest 3 w nocy do cholery!

4 832 wyświetleń

Decydując się na związek na odległość...

Decydując się na związek na odległość nie wiedziałam ile łez mnie będzie kosztował. Mówią, że z czasem do wszystkiego można się przyzwyczaić. A ja wiem już, że jest dokładnie odwrotnie. I każde nasze rozstanie boli mnie jeszcze bardziej. I mocniej tęsknię, a dowodem tego są coraz większe łzy wylane w poduszkę. Wiem też, że warto czekać, jeśli się kocha tak mocno.

1 586 wyświetleń