Żona, mem, dowcipy, besty, śmieszne, dowcip, śmieszne obrazki, uroda, wygląd, memy (311495)

Memy o tematyce: żona, mem, dowcipy, besty, śmieszne, dowcip, śmieszne obrazki, uroda, wygląd, memy, piękno, mąż, kawały, żarty, kawał, humor, żart, koty, banda, kot, paciorek, gang, zdrowaśki, śmieszne teksty, pomoc, zboczone, dupa, mechanik, rzeczywistość, obrazki, szarość, kredki, te mysli, życie, ołówki, świat, sentencje, cytaty o życiu, aforyzmy, cytat, smutek, cytaty, lovsy, te myśli, kolory, cytaty o miłości, miłość,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Jak ci się podobam

Żona wróciła do domu z kliniki chirurgi plastycznej. -Jak ci się podobam? Mąż przygląda się jej uważnie i mówi: -Zrobili co mogli.

777 wyświetleń

Życie a film

Różnica między życiem a filmem polega na tym, że scenariusz musi mieć sens, a życie nie.

877 wyświetleń

Uśmiechasz się, bo dopuszczono cię do jednej z największych tajem

Bo kiedy człowiek jest zakochany, świat jest jaśniejszy. Bardziej słoneczny. Powietrze pachnie bardziej kwiatowo, a twoje włosy są bardziej jedwabiste, i nagle łapiesz się na tym, że uśmiechasz się do dzieci, obcych ludzi i par staruszków spacerujących po plaży, trzymających się za ręce. Uśmiechasz się, bo dopuszczono cię do jednej z największych tajemnic życia.

381 wyświetleń

Da mi pan jutro wolne?

Pracownik do szefa: - Da mi pan jutro wolne? - Chyba oszalałeś! - Bo jutro przyjeżdża teściowa i mam jej nosić bagaże. - Nie ma mowy! - Wiedziałem, że mogę na pana liczyć!

1 091 wyświetleń