Obrazki, sentencje, cytat, memy (308740)

Memy o tematyce: obrazki, sentencje, cytat, memy, życie, aforyzmy, besty, odrzucenie, przepraszam, cytaty o życiu, mem, cytaty, rzeczywistość, świat, dół, depresja, te myśli, śmieszne obrazki, śmieszne teksty, chceto, demot, demotywator, śmieszne, humor, basem, luksus, demotywatory, wnerw, wredna, pobudka, wkurw, kwejk, uwielbianie, łikend, wyjebane, odlot, olewam, weekned, gif, wyznanie miłosne, ego, ocenianie, słabości, te.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Głupcem jest ten kto ocenia innych znając tylko

Głupcem jest ten kto ocenia innych znając tylko zakończenie historii, a nie poznając jej od początku. Głupcem jest ten kto ocenia innych ale nie założył ich butów i nie przeszedł tej drogi co oni. Głupcem bywa też ten, kto nie potrafi się przyznać do własnych błędów i słabości, a widzi całe zło w innych.

1 462 wyświetleń

Nerwowy taksówkarz

Jedzie pasażer taksówką i chwyta taksówkarza za ramię żeby powiedzieć mu gdzie ma się zatrzymać. Nagle ten wpada w poślizg, ledwo wyhamował, a pasażer go pyta: -Panie co pan taki nerwowy? -Bo ja robię jako taksówkarz dopiero pierwszy dzień... wcześniej pracowałem w zakładzie pogrzebowym jako kierowca karawanu.

862 wyświetleń