Hej, humor, ziom, śmieszne teksty, kwejk (308739)

Memy o tematyce: hej, humor, ziom, śmieszne teksty, kwejk, elo, mem, besty, ziomek, śmieszne, memy, ziomal, siemka, śmieszne obrazki, te myśli, spojrzenia, pieniądze, łzy, uśmiechy, obrazki, życie, te mysli, cytaty, sentencje, aforyzmy, lovsy, cytat, cytaty o życiu, chwile, wspomnienia, ból, uczucia, rozstanie, cytaty o miłości, miłość, związek, charakter, ludzie, otoczenie, zrytabania, kawały, dowcipy, kawał, żarty, sklepy,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Są takie chwile których nie kupią żadne...

Są takie chwile których nie kupią żadne pieniądze. Są takie spojrzenia które przeznaczamy tylko dla jednej osoby. Są takie uśmiechy które wywołać może tylko ktoś bliski. Są takie łzy na które nie zasługujemy.

1 695 wyświetleń

Już nie zaśpiewam o miłości bo cię nie kocham

Już nie zaśpiewam o miłości bo cię nie kocham, kocham, kocham. Nie chcę zachodów słońca po całości bo cię nie kocham, kocham, kocham. I nie chcę piepprzyć się przy świecach bo cię nie kocham, kocham, kocham. Taka już ze mnie zła kobieta.

1 038 wyświetleń

Trzej przyjaciele otwierają sklepy obok siebie

Trzej przyjaciele otwierają sklepy obok siebie. Jeden z prawej strony wywiesił szyld: "Tu najładniej". Drugi z nich wywiesił szyld "Tu najtaniej". A trzeci z nich, którego sklep znajdował się w środku popatrzył i wywiesił szyld: "Tu wejście".

521 wyświetleń

Cześ bapcia

- Cześ bapcia - Madko jedyna! Dzesiko mosz to 100 złotych, kup sobie spodnie, bo w dziurawych chodzi. I zjydz że co bo chudaś jak szczypior a facet żodyn na kości nie poleci...

618 wyświetleń