Dowcipy, rzyganie, besty, memy, kawały, śmieszne obrazki, żarty, kawał (305747)

Memy o tematyce: dowcipy, rzyganie, besty, memy, kawały, śmieszne obrazki, żarty, kawał, śmieszne, dowcip, zając, żyrafa, mem, humor, żart, zwierzęta, filtry, śmieszne teksty, zdjęcia, kot, sentencje, wymarzony, facet, jedyny, życie, kobieta, aforyzmy, cytaty o życiu, właściwy, oczekiwanie, obrazki, cytat, cytaty, samotność, spełnienie, cytaty o miłości, radość, te myśli, miłość, lovsy, szaleństwo, uczucia, te mysli.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Żyrafa chwali się zajączkowi swoją długą szyją. Jak

Żyrafa chwali się zajączkowi swoją długą szyją. Jak piję zimną wodę w upały, to takie wspaniałe uczucie jak centymetr po centymetrze woda delikatnie studzi moją szyję. Jak zrywam pyszne listki z drzewa i je połykam, to takie wspaniałe uczucie jak centymetr po centymetrze przechodzą przez moją szyję. Zając pyta: a rzygałaś już kiedyś?

529 wyświetleń

Wiesz jak kto jest?

Wiesz jak kto jest kiedy każdy Cie po kolei zostawia, kiedy nie masz już siły na dalsze działanie? Kiedy ciężko stawiać każdy krok w stronę świata, kiedy myślisz, że może być dobrze a wszystko wali Ci się na głowę? Kiedy osoby, które były dla Ciebie wszystkim dziś Cię zostawiają? Wiesz jak kto jest?

227 wyświetleń

Zobacz także: weekend, śmieszne obrazki.