Cytaty o życiu, mężczyzna, wybory, obrazki, dżentelmen (305523)

Memy o tematyce: cytaty o życiu, mężczyzna, wybory, obrazki, dżentelmen, cytat, besty, te mysli, życie, aforyzmy, te myśli, lovsy, sentencje, cytaty, memy, facet, mem, demon, śmieszne, kąpiel, śmieszne teksty, kot, śmieszne obrazki, humor, szkoła, zmiany, nauka, strategia, mężczyźni, gry, lenistwo, próżniaki, granie, ojciec, tata, niezdecydowanie, decyzje, kara, zdziwienie, wkurw, zdziwko, szlaban, łikend, wnerw, kwejk,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Znajdź faceta, który nazwie Cię...

Znajdź faceta, który nazwie Cię piękną kobietą, a nie fajną dupą, który zadzwoni kiedy się rozłączysz. Poczekaj na mężczyznę, który będzie Cię całował w czoło, pokazując jak bardzo Cię kocha, który będzie uwielbiał Cię w dresie, czy w piżamie, który będzie dumnie trzymał Cię za rękę przy swoich znajomych, który będzie mówił Ci, ze pięknie wyglądasz bez makijażu i ułożonych włosów. Poczekaj na mężczyznę, który przy swoich kumplach nazwie Cię: Tą jedyną.

3 144 wyświetleń

Potrzebuję bliskości

Mimo wszystko miło jest usłyszeć, że istnieje ktoś, kto mnie chce, nawet jeśli tylko przez chwilę. To miłe, nawet jeśli jest tylko kłamstwem.

597 wyświetleń

Jeszcze jedna pała i ktoś

Proszę Pani, mówi Jasio do nauczycielki. Nie chcę Pani straszyć, ale mój tata wczoraj powiedział: "Jeszcze jedna pała i ktoś dostanie wpierrdol!"

725 wyświetleń

Bo jeśli nie ma się już do kogo iść

Bo jeśli nie ma się już do kogo iść, jeśli iść już nie ma dokąd, to koniec! Przecież chociaż tak powinno być, żeby każdy człowiek miał przynajmniej dokąd pójść!

194 wyświetleń

To ze szczęścia

Widząc czerwone oczy, rozmazany tusz na policzkach i drżący głos, pytasz się czy coś się stało... nic kurrwa, to ze szczęścia.

113 wyświetleń