Niezależność, życie, mem, dostosowanie, obrazki, besty, memy, lovsy, cytat (304049)

Memy o tematyce: niezależność, życie, mem, dostosowanie, obrazki, besty, memy, lovsy, cytat, cytaty, aforyzmy, sentencje, te myśli, cytaty o życiu, kupowanie, kobieta, przymierzanie, spacery, całowanie, przytulanie, uczucia, dziewczyna, opiekowanie, miłość, cytaty o miłości, kłopoty, rzeczywistość, problemy, te mysli, przyjaźń, przyjaciółka, cytaty o przyjaźni, przyjaciele, przyjaciel, przyjaciółki, zgon, szmata, kociak,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Przychodzi facet do Urzędu Pracy i się pyta

Przychodzi facet do Urzędu Pracy i się pyta: - Czy jest dla mnie jakaś praca? Urzędniczka odpowiada mu: - Tak. 10 000zl zarobków co miesiąc, firmowy samochód, firmowy telefon, mieszkanie, coroczne wakacje z firmy... - Pani chyba żartuje?? - mówi zdziwiony koleś. - Tak, ale to pan pierwszy zaczął.

2 269 wyświetleń

Kiedy czytasz książkę i wiesz, że to będzie tragedia

Znasz to uczucie, kiedy czytasz książkę i wiesz, że to będzie tragedia, czujesz, że nadciąga ciemność i zimno, widzisz, że sieć zaciska się wokół postaci, które żyją na jej stronicach. Ale jesteś przywiązany do tej historii, jakbyś był wleczony za powozem, nie możesz się go puścić ani zmienić kierunku.

400 wyświetleń