Cierpienie, aforyzmy, przeznaczenie, mem, cytaty o życiu, sentencje, miłość, cytat (302157)

Memy o tematyce: cierpienie, aforyzmy, przeznaczenie, mem, cytaty o życiu, sentencje, miłość, cytat, los, memy, besty, pomoc, obrazki, ludzie, cytaty, życie, samotność, motywacja, działanie, tęsknota, marzenia, przyszłość, fejs, cytaty o miłości, wyznanie miłosne, te mysli, kotek, wklejka, lovsy, tęsknię, kot, uczucia, facebook, te myśli, koteł, tablica, kociak, humor, zdjęcie, śmieszne teksty, śmieszne obrazki, nagość, bez.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Po prostu to zrobię

Jezu, nie mam zamiaru być jednym z tych, którzy siedzą, gadając o tym, co zamierzają zrobić. Po prostu to zrobię. Wyobrażanie sobie przyszłości to rodzaj beznadziejnej tęsknoty.

208 wyświetleń

Z życiem jak na lodowisku, a tam najlepiej z partnerem

Z życiem jak na lodowisku, jedziesz byle do przodu. Jak się wywrócisz to wstaniesz, a jeśli masz partnera on nigdy nie pozwoli ci upaść. A jeśli tak się stanie to oboje się wywrócicie i oboje wstaniecie i zawsze będzie wam ciepło, bo razem.

528 wyświetleń

Jasiu jest z babcią w kuchni

Jasiu jest z babcią w kuchni i po obiedzie Babcia mówi: - Odpocznę sobie nieco po tym obiedzie Jasiu na to: - nie odpoczywaj w kuchni - spoczywaj w pokoju.

361 wyświetleń