Memy, śmieszne obrazki, ubrania, śmieszne teksty (300631)

Memy o tematyce: memy, śmieszne obrazki, ubrania, śmieszne teksty, decyzje, zakupy, besty, śmieszne, humor, kobieta, mem, wybory, cytaty, obrazki, troski, życie, żart, cytaty o życiu, aforyzmy, śmiech, sentencje, cytat, kpina, błędy, trudności, kłótnia, rozstrzygnięcie, wojna, spór, miłość, cierpienie, uczucia, cytaty o miłości, ból, rozstanie, przysłowie, słowo, przysłowia, obietnica, przeszłość, szczęście, teraźniejszość,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Humor, śmiech, kpina, żart

Humor jest najwspanialszą przyprawą w czasie uczty życia. Śmiej się ze swoich błędów, ale czerp z nich naukę. Kpij ze swoich trosk, ale wydobywaj z nich siłę. Obracaj swoje trudności w żart, ale przemagaj je.

735 wyświetleń

Ból po rozstaniu

Myślę, że nie ma gorszego bólu niż świadomość, że to, co było, nigdy już nie wróci, że osoby, z którymi byliśmy blisko i nadal są ważni, traktują nas całkowicie obojętnie.

1 728 wyświetleń

Życiowe zasady

7 życiowych zasad: 1. Pogódź się ze swoja przeszłością, żeby nie niszczyć teraźniejszości. 2. Co inni myślą o Tobie, to nie Twój interes. 3. Czas leczy prawie wszystko, daj sobie czas. 4. Nie porównuj swojego życia do innych i nie osądzaj ich. Nie masz pojęcia dokąd zmierza ich podróż. 5. Nie myśl za dużo, nie musisz znać wszystkich odpowiedzi. Przyjdą kiedy najmniej się ich spodziewasz. 6. Nikt nie jest odpowiedzialny za Twoje szczęście z wyjątkiem Ciebie. 7. Uśmiechnij się, nie jesteś właścicielem wszystkich problemów na świecie.

8 756 wyświetleń

Nigdy nie przestawaj pokazywać że

Nigdy nie przestawaj pokazywać że Ci naprawdę zależy a jeśli Ci nie zależy to nie udawaj że tak jest. Niby prosta zasada a ile złamanych serc potrafiłaby uratować.

1 312 wyświetleń