Śmieszne obrazki, memy, śmieszne teksty (30034)

Memy o tematyce: śmieszne obrazki, memy, śmieszne teksty, obowiązki, poniedziałek, załamanie, śmieszne, besty, mem, humor, smutek, praca, nabarana, obrazki, przyjaciółki, cytat, cytaty, przyjaźń, aforyzmy, sentencje, przyjaciele, cytaty o przyjaźni, przyjaciel, wyzwania, przyjaciółka, demotywatory, karma, ufo, wiara, demotywator, reinkarnacja, ludzie, zaufanie, totolotek, fałsz, przeznaczenie, demot, związek, kwejk, fajne,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Wierzcie w UFO, reinkarnacje i karmę...

Wierzcie w UFO, reinkarnacje i karmę. Wierzcie w ślepy los i przeznaczenie. Wierzcie w to, ze jutro traficie 6 w totka, a za tydzień znajdziecie torbę wypełniona po brzegi banknotami o wysokich nominałach. Wierzcie sobie w co tam tylko chcecie wierzyć. Tylko nie w ludzi. W ludzi nie warto.

1 714 wyświetleń

Złośliwa, wkurzająca! Tupet mająca!

Złośliwa, wkurzająca! Tupet mająca! Nie akceptujesz? Trudno! Życia mi nie zmarnujesz! Szczera? Pyskata? Mnie to lata! Mów sobie co chcesz! Bo ja jestem kimś! Wiesz? Wkurwiasz się na to co mówię i myślę? Mówisz że wiesz co jest w moim umyśle? Jestem sobą! A nie tobą!

3 029 wyświetleń

Kto powiedział, że noc jest od spania?

Kto powiedział, że noc jest od spania? Nie, nie, proszę państwa, noc jest właśnie od niszczenia sobie życia. Od analiz, tego co było już i tak zanalizowane milion razy. Od wymyślania dialogów, na które i tak nigdy się nie odważymy. Noc jest od tworzenia wielkich planów, których i tak nie będziemy pamiętać rano. Noc jest od bólu głowy od mdłości, od wyśnionych miłości.

3 439 wyświetleń