Cytaty, doświadczenie, obrazki, cytat, sentencje (300183)

Memy o tematyce: cytaty, doświadczenie, obrazki, cytat, sentencje, cytaty o życiu, błędy, życie, aforyzmy, besty, nauka, mem, memy, demoytwator, alkohol, śmieszne, śmieszne teksty, stres, problemy, humor, śmieszne obrazki, biustonosz, majtki, miłość, zakochani, bliskość, uroda, brzydota, zmiany, czasnazmiany, weekend, picie, impreza, melanż, zakochanie, uczucia, miłość uczucie, cytaty o miłości, ludzie, przeszłość,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Życie nie jest idealne

Wiesz dlaczego życie nie jest idealne? Bo ktoś kiedyś wymyślił, że trzeba się na czymś przejechać, żeby nie popełnić błędu.

669 wyświetleń

Panie doktorze, spuchło mi jądro

Przychodzi facet do urologa i mówi: - Panie doktorze, spuchło mi jądro. - Proszę pokazać. - Ale niech pan doktor mi obieca, że nie będzie się śmiał. - Ależ etyka lekarska mi nie pozwala, oczywiście że nie będę. Pacjent wyjmuje jedno jądro, wielkości dużego jabłka, a doktor ryczy ze śmiechu. - A widzi pan, za to nie pokażę panu tego spuchniętego.

738 wyświetleń

Blondynki i lot na słóńce

Dwie blondynki chciały zdobyć nagrodę Nobla. Jedna wpadła na genialny pomysł: - No to może polecimy na Słońce? - No coś ty głupia, spalimy się. - To polecimy w nocy.

514 wyświetleń