Obrazki, besty, niepewność, cytaty o życiu, spokój, cytat, cytaty, życie, aforyzmy (295991)

Memy o tematyce: obrazki, besty, niepewność, cytaty o życiu, spokój, cytat, cytaty, życie, aforyzmy, mem, memy, sentencje, zdrada, lovsy, te myśli, kłamstwo, toksyczność, te mysli, znajomość, ludzie, sytuacje, czas, zdarzenia, cytaty o miłości, miłość, samopoczucie, samotność, uczucia, beznadziejność, panienki, kawał, dowcip, dowcipy, żart, śmieszne obrazki, palenia, kawały, śmieszne, żarty, jaranie, dziewczyny, humor, zioło,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Wiesz jak to jest budzić się każdego ranka...

Wiesz jak to jest budzić się każdego ranka z poczuciem, tej pieprzonej beznadziejności? Jak to jest, gdy nawet kawa nie jest w stanie postawić Cię na nogi? Nie. Więc, nie mów, że wiesz jak się czuję!

1 286 wyświetleń

Trzech studentów opowiada sobie o wrażeniach

Trzech studentów opowiada sobie o wrażeniach z Sylwestra. - Ja chłopaki byłem na Majorce - mówi pierwszy - jaki wypas! Plaża, drinki, dziewczyny w bikini... - A ja byłem w Alpach - mówi drugi - śnieg po pas, narty, a jakie panienki... mmmm - No stary a ty gdzie byłeś? - pytają milczącego dotąd trzeciego żaka. - Chłopaki ja byłem w tym samym pokoju, co wy ale ja nie paliłem tego świństwa...

3 098 wyświetleń