Cytat, cytaty o życiu, temysli, życie, besty, płacz (29526)

Memy o tematyce: cytat, cytaty o życiu, te mysli, życie, besty, płacz, sentencje, obrazki, memy, lovsy, zagadka, radość, mem, cytaty, aforyzmy, śmiech, powody, te myśli, uczucia, szacunek, miłość, całowanie, cytaty o miłości, przytulanie, kochanie, mąż, dowcip, kawał, mężczyzna, śmieszne, zdrada, powrót, bzykanko, żart, dowcipy, śmieszne obrazki, kanapa, kawały, bzykanie, kopulacja, humor, żarty, kobieta, przemijanie, kociaki,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Na co dzień ma cię szanować, przytulać, całować, dzwonić

Będąc w łóżku ze swoim ukochanym masz krzyczeć, jęczeć, być wyuzdana, a nawet sukowata. Ale nie zapomnij, że to dotyczy tylko relacji w łóżku. Na co dzień ma cię szanować, przytulać, całować, dzwonić, otwierać drzwi, mówić jak pięknie wyglądasz i kochać z całego serca.

1 219 wyświetleń

Ona i on siedzą blisko siebie na kanapie...

Ona i on siedzą blisko siebie na kanapie. - Chcę panu zwrócić uwagę, że za godzinę wróci mój mąż... - Przecież nie robię nic niestosownego. - No właśnie, a czas leci...

2 857 wyświetleń

Pijany pod stołem

Wchodzi gościu do knajpy - zadymiona atosfera - rozgląda się - wszystkie miejsca zajęte... Przy jednym ze stolików trzech siedzi - jedno miejsce wolne - ..czy to jedno miejsce jest wolne? Jeden z trzech siedzących zagląda pod stół i pyta: - Sssttassieek .....beedziesz jeszcze ssiedział...??

661 wyświetleń