Uczucia, besty, sentencje, memy, lovsy (286024)

Memy o tematyce: uczucia, besty, sentencje, memy, lovsy, cytaty o miłości, obrazki, wyznanie miłosne, aforyzmy, tablica, fejs, mem, facebook, te myśli, wklejka, te mysli, miłość, cytaty, cytat, śmieszne teksty, gif, głupawka, odloty, demotywator, demot, śmieszne obrazki, humor, demotywatory, śmieszne, wzruszenie, wariat, przemijanie, rozstania, wypalenie, dowcipy, żarty, dowcip, kawał, kawały, garbaty, komplement, żart,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Czasami coś po prostu pęka. Bez żadnego...

Czasami coś po prostu pęka. Bez żadnego powodu, nie ma zdrady, nie ma wielkiej kłótni czy rozczarowań. Z dnia na dzień zaczynacie się od siebie oddalać i nic z tym nie możecie zrobić. Próbujecie, ale jesteście już za daleko, by chwycić swoje dłonie. Nie umiecie nawet powiedzieć czy Wam przykro, bo ten koniec przyszedł tak naturalnie jak zmiana pory roku.

2 422 wyświetleń

Włączasz piosenkę idealnie pasującą do twojej sytuacji

To uczucie kiedy włączasz piosenkę idealnie pasującą do twojej sytuacji, a wtedy ten dziwny ścisk serca.. i słuchasz, słuchasz... myślisz, smutniejesz, zaczynasz płakać. smutek wdziera Ci się w każdą część ciała.. a przed oczami masz tysiące wspomnień.. i wiesz, że nie ma nikogo, kto w tym momencie mógłby Ci pomóc...

529 wyświetleń