Cytat, związki, sentencje (285551)

Memy o tematyce: cytat, związki, sentencje, obrazki, cytaty o miłości, miłość, aforyzmy, mem, besty, memy, uczucia, trudności, razem, cytaty, zauroczenie, zakochanie, demot, demotywatory, demotywator, życie, wybory, cytaty o życiu, żal, przeznaczenie, los, bieda, lekarz, chorzy, diagnoza, śmieszne teksty, śmieszne obrazki, wizyta, polacy, śmieszne, humor, teściowa, dowcipy, kawał, pchnięcie, żarty, kula, żart, trener,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Dlaczego wszystko jest takie płytkie? Dlaczego z

Dlaczego wszystko jest takie płytkie? Dlaczego z reguły te trudne słowa stały się bezwartościową paplaniną? Dlaczego ludzie traktują to coś co zdarza się rzadko jak nic nieznaczący dodatek do życia? Czasem po prostu zaczynam wątpić w to, że życie może być piękne u boku kogoś kto będzie przy tobie mimo wszystko. Niepojęta jest siła zauroczenia. Ludzie przestają traktować miłość normalnie, czasem to po prostu zwykłe złudzenia dają ludziom chwilowe uniesienie.

836 wyświetleń

Każdy z nas czegoś żałuje. Każdy z nas...

Każdy z nas czegoś żałuje. Każdy z nas w nieodpowiednim momencie powiedział o kilka słów za dużo. Każdy z nas chociaż raz powiedział NIE wtedy gdy serce tak cholernie błagało o TAK. Każdy z nas wybrał niewłaściwą drogę, niewłaściwego człowieka u boku

1 623 wyświetleń