Pomaganie, memy, sentencje, besty, lovsy, obrazki, cytaty, mem (277942)

Memy o tematyce: pomaganie, memy, sentencje, besty, lovsy, obrazki, cytaty, mem, te myśli, cytat, życie, pomoc, aforyzmy, cytaty o życiu, walenie, blondynka, dno, dowcipy, żarty, kawał o blondynce, dowcip, kawał, kawały o blondynkach, kawały, śmieszne, humor, ocena, śmieszne obrazki, żart, choinka, kot, śmieszne teksty, pacha, wrzód, cytaty o miłości, fascynacja, łóżko, uczucia, samotność, rozkosz, mężczyzna, miłość, te mysli,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

Brakuje mi w łóżku mężczyzny

I nachodzi mnie ta chwila, że brakuje mi w łóżku mężczyzny. Żeby móc się do niego przytulić, żeby osłonił mnie przez tym dorosłym życiem, żeby się porozkoszować ciepłem drugiej osoby. Żeby się z nim kochać i wiedzieć, że stoi za tym fascynacja jakaś, jakieś uczucie.

1 093 wyświetleń

Ja byłam dla Ciebie jedną z kilku, Ty...

Ja byłam dla Ciebie jedną z kilku, Ty dla mnie tym jedynym. Ty sobie powtarzałeś: Jak nie ta, to inna, ja mówiłam: ten albo żaden. Ja byłam dla Ciebie niczym, a ty byłeś dla mnie wszystkim. Właśnie tym się różnimy.

1 943 wyświetleń

Jeżeli kogoś bardzo kochamy, to...

Jeżeli kogoś bardzo kochamy, to właśnie ta osoba staje się naszym ideałem, dlatego nie warto szukać ideału, a potrafić uczynić go z osoby która się kocha i z którą się chce być na zawsze.

2 867 wyświetleń
?>