Śmieszne, figura, śmieszne teksty, związek, humor, besty, grubas, świnia (275997)

Memy o tematyce: śmieszne, figura, śmieszne teksty, związek, humor, besty, grubas, świnia, mem, tycie, śmieszne obrazki, memy, demot, cytat, życie, prawda, cytaty, obrazki, demotywator, fałsz, demotywatory, demoty, aforyzmy, sentencje, cytaty o życiu, fałszywi ludzie, dowcipy, kawały, dowcip, żarty, teściowa, kawał, żart, miłość, kobieta, uwaga, cytaty o miłości, te mysli, lovsy, uczucia, seriale, demotywator18, bzykanie,.

xdPedia korzysta z plików cookie, aby dać Ci jak największą wygodę.

A co będzie jak się roztyję?

- Kochanie mam pytanko. Bo Ty cały czas o tym, że nie lubisz grubasów i w ogóle. - No takie grube świnie są najgorsze xD - A co będzie jak się roztyję i też taka będę? - yyy - Zostawisz mnie wtedy? :( - Niee. Raczej usmażę xD

797 wyświetleń

Z teściową przygotuj się na najgorsze

Małżonek wraca ze szpitala, gdzie odwiedzał bardzo chorą teściową i wkurzony do granic mówi do żony: - Twoja matka jest zdrowa jak ryba, niedługo wyjdzie ze szpitala i zamieszka z nami. - Nie rozumiem - mówi żona - wczoraj doktor powiedział mi, że mama jest w stanie agonalnym. - Nie wiem co on tobie powiedział, ale mnie kurwa radził przygotować się na najgorsze.

660 wyświetleń

Jak myślisz co jet najszybsze na świecie?

Rozmawiają trzej blondyni: - Jak myślisz co jet najszybsze na świecie? - Myśli, bo tylko marzysz i już. Drugi mówi: - Światło, bo tylko zapalisz i już. A trzeci mówi: - Sraczka, bo zanim pomyślałem i zapaliłem światło to się posrałem.

903 wyświetleń